Unutulmaz Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unutulmaz Dizisi Fan Sitesi

Unutulmaz Dizisi Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://unutulmaz.catsboard.com/u43
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İKİ GÜNLÜK AŞKIN PEŞİNDEN GİTMEM!!!

2 posters
YazarMesaj
chayLaqK ..!
Admin
chayLaqK ..!

İKİ GÜNLÜK AŞKIN PEŞİNDEN GİTMEM!!! Empty
MesajKonu: İKİ GÜNLÜK AŞKIN PEŞİNDEN GİTMEM!!!   İKİ GÜNLÜK AŞKIN PEŞİNDEN GİTMEM!!! I_icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 4:50 pm

Bu yazın sürpriz dizisi Unutulmaz’da, ablasıyla aynı adama aşık olan Eda’yı canlandıran Özlem Yılmaz, son günlerin en çok dikkat çeken genç yeteneklerinden. Kara Gümrük Yanıyor, Dicle ve Dantel gibi dizilerde rol alan Yılmaz, canlandırdığı karakterden çok farklı olduğunu söylüyor

Özlem Yılmaz 23 yaşında güzel ve başarılı bir oyuncu. Kara Gümrük Yanıyor, Felek Ne Demek, Dicle, Rüyalarda Buluşuruz, Zoraki Koca, Servet Avcısı ve Dantel gibi dizilerde rol aldı. Şimdi ise iki kız kardeşin aynı erkeğe olan aşkını, nefretini ve savaşını anlatan Unutulmaz adlı dizideki Eda karakteriyle dikkat çekiyor. Yılmaz “Eda iki günde aşık oldu. Ben iki günde, yeni tanıdığım bir adama değil aşık olmak onun peşinden bile gitmem, gurur yaparım” diyor.

Oyunculuk maceranız nasıl başladı?
23 yaşımdayım. Müjdat Gezen Aktör Stüdyo da oyunculuk eğitimi aldım. Küçüklükten beri oyuncu olmayı çok istiyordum. Ama dizi ya da sinemada değil, tiyatroydu amacım. Çünkü oyun bittikten sonra insanların sizi alkışlaması çok özel bir duygu. Mimar Sinan Üniversitesi’nin sınavlarına hocam Müşfik Kenter’le hazırlanmaya başladım. O ara babamı kaybettim ve her şeyi bıraktım. ‘Konservatuara gitmeyeceğim’ dedim. Daha sonra Müjdat Gezen Aktör Stüdyo’ya başladım.

Tiyatroya merakım var dediniz ama dizilere geçiş yaptınız. Nasıl oldu?
Öğrenciyken başladım. Rüyalarda Buluşuruz dizisi için Yasemin Ergene’ye benzeyen bir kız arıyorlarmış. Hocam da beni önermiş.

Unutulmaz dizisinde başroldesiniz. Teklif nasıl geldi?
Aslında bu dizi oyuncularıyla ve senaryosuyla bir sene öncesinden belli olan bir projeydi. O zaman oturup anlaştık, pürüz çıktı ve dizi çekilemedi. Bu sene o pürüzler aşıldı ve çekime başladık.

BEN GÜLERSEM DİZİ BİTER!

Dizide gözünden yaş dinmeyen Eda karakterini canlandırıyorsunuz. Eda ne zaman gülecek?

Ben de alışmışım hep şen şakrak olmaya ama dizide de sürekli ağlıyorum. Geçen gün senaristime sordum; ‘Çok ağlıyorum, ne olacak?’... O da ‘Sen gülersen dizi biter’ dedi. Anlayacağınız daha ağlayacağım. Ben ağladıktan sonra uyurum, sette de sürekli ağladığım için çok uykum geliyor. Ağlamak zordur derler ama ben çok duygusalım, Eda’nın başına gelenler sanki benim başıma gelmiş gibi düşünüyorum.

Peki, Eda’nın başına gelenler gerçek hayatta sizin başınıza gelse tavrınız ne olurdu?

Ablam olmadığı için böyle bir şey zaten başıma gelmez. Ama yine de düşünecek olursak ben zaten öyle bir şey yapmam. Eda, iki günde aşık oldu, peşinden Ağva’ya gitti. Ben iki günde tanıdığım adama değil aşık olmak, peşinden bile gitmem. Çok gururluyumdur.

Oyunculuk dışında başka neler yapıyorsunuz?
Bir şeyler tasarlamaktan çok hoşlanırım. Mobilya ve kıyafet tasarlıyorum. Olmayan evimin içini biliyorum. Şimdiden tasarladım.

Geleceğe dair planlarınız nedir?
Oscar almak. Bunun bir hikayesi var aslında. Oscar ödüllerinin verildiği bir dönemde ben oyunculuğa yeni başlamıştım. O zaman hep Oscar alacağım diyordum. Hatta arkadaşlarım ‘Oscar goes to Özlem Yılmaz’ diye dalga geçerlerdi. Benim öyle hastalıklarım vardır; madalya verin bir yere asayım, plaket versinler evin en güzel köşesine koyayım! Öyle şeyleri severim.

Gençlerin çok sevdiği şarkıcı Berksan’la berabersiniz, değil mi? Ufukta evlilik var mı?
Evlenmeyi düşünüyoruz ama bir zaman yok. Bu işler nasip.

ÇEKİMDE BOĞULUYORDUM..
Sette yaşadığınız ilginç bir olay var mı?
Servet Avcısı setinde denizde bir bölüm vardı. Ben denize düşüyorum ve Berksan’ın beni kurtarması gerekiyordu. İkimiz de kıyafetlerle sudayız. Berksan beni kurtarırken kıyafetler ağırlık yaptığı için batmaya başladık. Çekim devam ediyordu ama ben ‘Berksan boğuluyorum, çıkar beni!’ diye bağırıyordum. Bir bidon su yutmuştum.

KAYNAK: http://www.stargazete.com/cumartesi/iki ... 201836.htm
https://unutulmaz.catsboard.com
yetersiz_kübra
Admin
yetersiz_kübra

İKİ GÜNLÜK AŞKIN PEŞİNDEN GİTMEM!!! Empty
MesajKonu: Geri: İKİ GÜNLÜK AŞKIN PEŞİNDEN GİTMEM!!!   İKİ GÜNLÜK AŞKIN PEŞİNDEN GİTMEM!!! I_icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 4:57 pm

saol
https://unutulmaz.catsboard.com/

1 sayfadaki 1 sayfası